• Aktuálne verejné obstarávania

• Oznam o vykonaní prieskumu trhu - výzva

Základná škola Beňovského 1, Bratislava v zmysle zákona NR SR 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní týmto oznamuje, zverejnenie výzvy o predloženie cenovej ponuky na predmet zákazky: Účtovníctvo“ za účelom zistenia predpokladanej hodnoty zákazky.

Viac: Vyzva_na_predlozenie_CP-uctovnictvo-ZS-web.pdf
          13.4.2018

Oznam o vykonaní prieskumu trhu - výzva

Základná škola Beňovského 1, Bratislava v zmysle zákona NR SR 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní týmto oznamuje, zverejnenie výzvy o predloženie cenovej ponuky na predmet zákazky: Vedenie personálnej a mzdovej agendy“ za účelom zistenia predpokladanej hodnoty zákazky.

Viac: Vyzva_na_predlozenie_CP_Vedenie_personalnej_a_mzdovej_evidencie-ZS-web.pdf
          13.4.2018

Oznam o vykonaní prieskumu trhu - výzva

Základná škola Beňovského 1, Bratislava v zmysle zákona NR SR 25/2006 Z.z. o verejnom obstarávaní týmto oznamuje, zverejnenie výzvy na predkladanie ponúk pre zákazku s nízkou hodnotou na uskutočnenie školy v prírode.
          Viac: vyzva-SvP-2016.pdf
          24.2.2016

Oznam o vykonaní prieskumu trhu - výzva

Základná škola Beňovského 1, Bratislava v zmysle zákona NR SR 25/2006 Z.z. o verejnom obstarávaní týmto oznamuje, zverejnenie výzvy na predkladanie ponúk pre zákazku s nízkou hodnotou na rekonštrukciu troch kabinetov.
          Viac: vyzva-kabinety.pdf
          29.1.2016

Oznam o vykonaní prieskumu trhu - výzva

Základná škola Beňovského 1, Bratislava v zmysle zákona NR SR 25/2006 Z.z. o verejnom obstarávaní týmto oznamuje, zverejnenie výzvy na predkladanie ponúk pre zákazku s nízkou hodnotou na rekonštrukciu žiackej kuchynky.
          Viac: vyzva-ziacka-kuchynka.pdf
          3.11.2015

Oznam o vykonaní prieskumu trhu - výzva

Základná škola Beňovského 1, Bratislava v zmysle zákona NR SR 25/2006 Z.z. o verejnom obstarávaní týmto oznamuje, zverejnenie výzvy na predkladanie ponúk pre zákazku s nízkou hodnotou na uskutočnenie LVVK.
          Viac: vyzva-LVVK-2016.pdf
          2.11.2015